O firmie

Firma  AS-TECH S.C. powstała w 2008r. w wyniku fuzji dwóch firm handlowych, których założycielskie korzenie sięgają roku 2000. Wymiana doświadczeń handlowych oraz połączenie kapitału i bazy odbiorców towaru spowodowało, że jesteśmy firmą znaną i cenioną w terenie, który obsługujemy.

AS-TECH jest czołowym dystrybutorem kompletnych systemów rynnowych z blach ocynkowanych, tytanowo cynkowych, miedzianych a także ocynkowanych i powlekanych w bogatej palecie barw produkowanych przez słowacką firmę K&J&G.

Firma Kollar & Jurik & Gombarcik s.r.o. jest największym słowackim i czołowym europejskim producentem systemów rynnowych. Od 1993 roku w zakładzie w Čachticach powstają rynny metalowe. Fabryka jest ciągle rozbudowywana i obecnie dysponuje najnowocześniejszymi maszynami, pozwalającymi produkować wysokiej jakości wyroby z surowców pochodzących z Niemiec i Francji.

Wprowadzając na Polski rynek europejski produkt, chcemy być kojarzeni z wysoką jakością produktu za rozsądną cenę. Dbamy o to by klienci decydujący się na zakup rozprowadzanych przez nas systemów rynnowych byli w pełni zadowoleni z dokonanego wyboru. Nasi przedstawiciele handlowi oraz Dział Obsługi Klienta zawsze służą pomocą i radą w rozwiązywaniu problemów związanych z oferowanymi produktami. Dostarczamy towar własnym transportem zawsze na czas i w umówionych terminach.

Rynny ocynkowane są obecnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem w systemach rynnowych. Ze względu na swoją cenę, są jednym z najbardziej konkurencyjnych rozwiązań.

Dla bardziej wymagających klientów mamy w swej ofercie systemy rynnowe wykonane z tytan-cynku.

Tytan - cynk to stop o najwyższej jakości. Podstawę materiału tworzy czysty cynk 99.995% z wprowadzanym składnikiem stopowym domieszki miedzi i tytanu. Tworzenie naturalnej warstwy ochronnej – patyny powoduje, że systemy rynnowe spełniają  swoje zadanie przez dziesiątki lat bez konieczności odnawiania powłoki ochronnej. 

Tradycja i wymagania rynku polskiego zachęciły nas do uzupełnienia oferty handlowej o systemy odwodnień wykonanych z miedzi.

Rynny miedziane są obecnie najszlachetniejszym systemem rynnowym na rynku. Charakteryzują sie najdłuższą tradycją stosowania. Są cenione za najdłuższą żywotność szacowaną na ok. 200 lat. Najczęstszy produkt stosowany w obiektach sakralnych. Ze względu na charakter chemiczny nie można go stosować w bezpośrednim połączeniu z blachami powlekanymi, ocynkowanymi itp.

Oprócz ścisłej współpracy ze słowacką firmą K&J&G współpracujemy również z importerami systemów zamocowań i narzędzi ręcznych logowanych na polskim rynku znakiem towarowym: STALCO. W naszej ofercie handlowej można znaleźć: elektronarzędzia, osprzęt do elektronarzędzi, materiały ścierne, plandeki, tablice informacyjne, piece, akcesoria piecowe i kominowe, systemy ogrodzeniowe, narzędzia budowlane, gospodarcze, ogrodnicze i wiele innych.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do współpracy.