Siatki i ogrodzenia

SIATKA POWLEKANA Z DRUTU OCYNKOWANEGO

Siatka charakteryzuje się najwyższą odpornością na warunki atmosferyczne. Wykonana jest z drutu ocynkowanego o wysokiej twardości powleczonego tworzywem PCV. Mrozoodporna (do -30 stopni) powłoka zapewnia ochronę antykorozyjną przez ponad 25 lat, a także trwałość koloru. Siatka dostępna jest w kolorach zielonym i brązowym a na zamówienie  w kolorze czerwonym, niebieskim, żółtym, białym, czarnym i jasno zielonym. Produkujemy również siatki z powłoką dwukolorową (np. zielono-żółta). Nie wymaga żadnej konserwacji przez cały okres użytkowania.

Podstawowe typy siatek dostępne na bieżąco

Wielkość oczka

(cm)

Grubość drutu

przed powleczeniem

Grubość drutu

po powleczeniu

Wysokość siatki

(cm)

Długość rolki

(mb)

5 x 5 1,8 mm 3,0 mm 100, 125, 150 10 lub 20
5 x 5 2,0 mm 3,2 mm 100, 125, 150 10 lub 20
5 x 5 2,5 mm 3,8 mm 100, 125, 150 10 lub 20

Siatki dostępne na zamówienie

Wielkość oczka

(cm)

Grubość drutu

przed powleczeniem

Grubość drutu

po powleczeniu

Wysokość siatki

(cm)

Długość rolki

(mb)

 2 x 2 1,6 mm 2,6 mm od 50 do 250 dowolna
 3 x 3 1,6 mm 2,6 mm od 50 do 250 dowolna
 3 x 3 1,8 mm 3,0 mm od 50 do 250 dowolna
 4 x 4 1,8 mm 3,0 mm od 50 do 250 dowolna
 4 x 4 2,0 mm 3,2 mm od 50 do 250 dowolna
 5 x 5 2,3 mm 3,5 mm od 50 do 250 dowolna

SIATKA POWLEKANA Z DRUTU STALOWEGO

Wykonana jest z drutu stalowego (nieocynkowanego) powleczonego tworzywem PCV. Cechą charakterystyczną tej klasy siatek jest wysoka sztywność, uzyskana dzięki zastosowaniu drutów o zwiększonej wytrzymałości na czynniki mechaniczne, a także bardzo korzystna cena. Trwałość tej klasy siatek przekracza 20 lat, pod warunkiem, że nie dojdzie do mechanicznego uszkodzenia powłoki.

Wielkość oczka

(cm)

Grubość drutu

przed powleczeniem

Grubość drutu

po powleczeniu

Wysokość siatki

(cm)

Długość rolki

(mb)

 3 x 3 1,8 mm 3,0 mm 100, 125, 150 10 lub 20
 3 x 3 2,0 mm 3,2 mm 100, 125, 150 10 lub 20
 4 x 4 1,8 mm 3,0 mm 100, 125, 150 10 lub 20
 4 x 4 2,0 mm 3,2 mm 100, 125, 150 10 lub 20

SIATKA OCYNKOWANA

Tradycyjna siatka wykonana z drutów grubo ocynkowanych przeznaczona na ogrodzenia, w których siatka powlekana byłaby narażona na uszkodzenia powłoki, lub wszędzie tam gdzie wymagana jest bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna ogrodzenia, siatka o drobnych oczkach nadaje się również na kojce i klatki dla zwierząt. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i stosunkowo dużą odpornością na czynniki atmosferyczne. Trwałość tej klasy siatek można znacznie poprawić stosując odpowiednią konserwacje po montażu.

Wielkość oczka (cm) Grubość drutu (mm)
1 x 1 1,2
2 x 2 1,6
3 x 3 2,0
3 x 3 2,5
4 x 4 2,0
4 x 4 2,5
5 x 5 2,3
5 x 5 2,5
5 x 5 2,7
5 x 5 3,0

SŁUPKI OGRODZENIOWE Z RURY OCYNKOWANEJ POWLEKANE PCV

Słupki ogrodzeniowe wykonane z rury stalowej obustronnie ocynkowanej i powleczonej PCV zakończone plastikowym kapturkiem. Średnica rury po powleczeniu wynosi 42mm w przypadku słupków pośrednich lub 50mm w przypadku słupków narożnych. Gruba (1mm) powłoka z mrozoodpornego tworzywa PCV gwarantuje naszym słupkom wysoką odporność na czynniki atmosferyczne. Powłoka jest także odporna na działanie promieni UV, dzięki czemu przez długie lata zachowuje swój pierwotny kolor. Odpowiednia twardość tworzywa gwarantuje wysoką odporność na zarysowanie. Firma nasza wytwarza słupki pośrednie oraz słupki podporowe. Dzięki zastosowaniu systemu opasek i łączników możliwe jest uzyskanie słupków narożnych i krańcowych, a także montaż ogrodzenia bez uszkadzania powłoki słupka. Rozwiązanie takie bardzo korzystnie wpływa na trwałość i estetykę ogrodzenia. Słupki dostępne są w kolorze zielonym lub brązowym. Typowe wysokości słupków: 140cm, 160cm, 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm, 260 cm, 280 cm, 300 cm. Słupki o innej wysokości lub innym kolorze mogą być wykonane na zamówienie, z tym, że różnica wysokości zamawianego słupka od wysokości słupków wymienionych powyżej musi być wielokrotnością 20 cm.

SŁUPKI OGRODZENIOWE Z RURY STALOWEJ POWLEKANE PCV

Wszelkie parametry są identyczne jak w przypadku słupków powlekanych z rury ocynkowanej, z tym że wykonane są z rury czarnej (nie ocynkowanej). Podstawowym atutem tego typu słupków jest bardzo korzystna cena, a także stosunkowo wysoka trwałość.

SŁUPKI OGRODZENIOWE MALOWANE

Tradycyjne słupki wykonane z grubościennej rury w zależności od wersji o średnicy 42mm, 48mm lub 60mm. Słupki zabezpieczone są przed korozją przez cynkowanie, lub malowanie farbą podkładową oraz lakierowanie. Każdy słupek zaopatrzony jest w kapturek, a podpora w nakładkę łączącą. Słupki mają zastosowanie do siatek ocynkowanych (nie powlekanych) oraz wszędzie tam gdzie istniałoby ryzyko mechanicznego lub termicznego uszkodzenia powłoki w słupku powlekanym. Słupki o średnicy 60mm mogą być stosowane jako słupki bramowe. Słupki i podpory są dostępne w następujących wysokościach: 130cm, 160cm, 175cm, 200cm, 230cm, 250cm, 280cm, 300cm. Na zamówienie mogą być wykonane słupki o dowolnej wysokości i kolorze.

SŁUPKI OGRODZENIOWE MALOWANE OZDOBNE

Parametry identyczne jak w punkcie 2, z tym że każdy słupek zakończony jest żeliwnym ozdobnym odlewem. Wszystkie słupki produkowane przez naszą firmę pakowane są pojedynczo w folie co stanowi zabezpieczenie na czas transportu, a także chroni słupek przed zabrudzeniem cementem podczas montażu.

PODPORY DO SŁUPKÓW NAROŻNYCH

Niezbędne do konstrukcji słupków narożnych, krańcowych i napinających. Wykonane z rury o średnicy zewnętrznej 42 mm. Dostępne do każdego rodzaju słupka (ocynkowane   i powlekane, powlekane, ocynkowane i malowane, malowane). Zakończone nakładką      (odlew aluminiowy) ułatwiającą montaż. Dostępne w takich samych długościach jak słupki.

DRUT NACIĄGOWY (1)

Drut ocynkowany i powleczony PCV. Średnica drutu przed powleczeniem wynosi 2,5mm a z powłoką 3,8 mm. Drut jest dostępny w identycznych kolorach jak siatki ogrodzeniowe. Do siatek ocynkowanych (nie powlekanych) oferujemy drut naciągowy o średnicy 3,5 mm lub 4,0 mm. Druty nawijane są w krążki o długościach od 20 do 210 mb, co 10 mb.

DRUT WIĄZAŁKOWY (2)

Drut ocynkowany i powlekany PCV. Średnica drutu przed powleczeniem wynosi 1,2mm a z powłoką 2,0mm. Do siatek ocynkowanych oferujemy druty o średnicy 1.4 mm. Druty nawijane są w krążki po 25 lub 50 mb.

NAPINACZE DO DRUTU (3)

Ocynkowane, lub ocynkowane i malowane proszkowo. Dostępne w kolorze zielonym lub brązowym. Napinają druty o długości do 50 mb.

OPASKI (4)

Dostępne do słupków o średnicy  42 mm, 50 mm, 60 mm,76 mm, 90 mm, ocynkowane lub ocynkowane i malowane proszkowo. Dostępne w kolorze zielonym lub brązowym. Mają zastosowanie przy montażu podpór, napinaczy, prętów krańcowych i elementów pomocniczych.

CZĘŚCI POMOCNICZE (5)

Umożliwiają montaż słupków narożnych lub podpory i napinacza na jednej wysokości. Wykonana ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo.

ŚRUBY NACIĄGOWE (6)

Tradycyjne elementy służące do naciągania drutu. Mają zastosowanie w przypadku słupków z profili kwadratowych, słupków betonowych itp. Wykonane są z ocynkowanego pręta o średnicy 8mm. Posiadają oczko do montażu prętów krańcowych. Dostępne w dwóch długościach gwintu: 15 lub 20cm.

ŚRUBY MOCUJĄCE (7)

Służą do montażu prętów krańcowych i napinaczy. Wykonane z ocynkowanego pręta o średnicy 8 mm. Wyposażona w nakrętki i podkładki.

PRZELOTKI (8)

Służą do montażu drutu do słupka ogrodzeniowego. Wykonane z mrozoodpornego tworzywa, wyposażona w stalowy ocynkowany trzpień rozporowy stabilizujący położenie drutu naciągowego. Dostępne w kolorze zielonym lub brązowym.

PRĘTY SPRĘŻAJĄCE (9)

Malowane proszkowo mają zastosowanie na krańcach grodzenia usztywniają początkowe zwoje siatki. Dostępne w kolorze zielonym lub brązowym w długościach 100 cm, 125 cm, 150 cm,  180 cm i 200 cm.

DRUT KOLCZASTY JOWA

KOD
TOWARU
NAZWA J.M.
DR-10 Drut kolczasty 4-kolcowy 2,5x20 ocynk 10 kg kg
DR-20 Drut kolczasty 4-kolcowy 2,5x20 ocynk 20 kg kg